دانلود کلیپ تصویری: «استکبار غافل‌گیر شد»

«استکبار غافل‌گیر شد»

( فوق العاده )

با گذشت حدود پنج ماه از آغاز انقلاب ملت‌های منطقه خاورمیانه، آمریکا و دیگر سران نظام استکباری که از این بیداری غافلگیر شده‌اند، می‌کوشند تا با حربه‌های مختلف از شدت و غلظت ضداستکباری این حرکت بیداری بکاهند. از نقاطی که آمریکا و غرب به شدت از آن می‌هراسند، اسلامی‌بودن این قیام‌هاست. لذا با نقشه‌هایی سعی در تبلیغات سوء در این زمینه را دارند.

در این‌باره، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سه ماه پیش فرمودند:
امروز مردم توى صحنه‌اند؛ در مصر، در تونس و در بعضى از نقاط دیگر؛ این باید هدایت شود. دشمنان سعى میکنند این حرکت را غیر اسلامى نشان دهند؛ این خطاست؛ قطعاً اسلامى است؛ گذشته‌ى مصر این را نشان میدهد؛ حرکت امروز مصر هم این را نشان میدهد؛ شعارهاى مردم، حضورشان در نمازجمعه، اینها را نشان میدهد. بنابراین قطعاً اسلامى است؛ اگرچه دشمنان سعى میکنند نگذارند که این اسلامى بودن در مصر یا در جاهاى دیگر تثبیت شود. این حرکت را باید تقویت کرد.»

با توجه به پهنای باند اینترنت خود ، می توانید این فیلم را با کیفیت های مختلف زیر دریافت نمایید :

کیفیت عالی و فرمت Wmv و با حجم 45 MB

کیفیت خوب و فرمت  3GP و با حجم 11.2 MB

کیفیت پایین و فرمت Flv و با حجم 4.5 MB

 

/ 3 نظر / 38 بازدید
امین

به امید روزی که همه ی پیامک های جهان این باشد: ” مهدی فاطمه آمد . “ ____________@@_@__@_____@ ___________@@@_____@@___@@@@@ او __________@@@@______@@_@____@@ _________@@@@_______@@______@_@ _________@@@@_______@@______@_@ _________@@@@_______@_______@ _________@@@@@_____@_______@ __________@@@@@____@______@ ___________@@@@@@@______@ __@@@_________@@@@@_@ @@@@@@@________@@_____ _@@@@@@@_______@_____ __@@@@@@_______@@_____خواهد ___@@_____@_____@_____ ____@______@____@_____@_@@ _______@@@@_@__@@_@_@@@@@ _____@@@@@@_@_@@__@@@@@@@ ____@@@@@@@__@@______@@@@@ ____@@@@@_____@_________@@@ ____@@_________@__________@ _____@_________@_____ _______________@_____ ____________@_@_____ امد سلام جالب بود استفاده کردیم زحمت کشیدید خدا قوت اگر مایل به تبادل لینک هستید خبرم کنید همیشه موفق و ولایتمدار باشید التماس دعای ظهور[گل]

بچه ولایتی

مطلبتان عالی بود.من شمارو لینک کردم.یاعلی[گل]

سید مهدی

سلام مطالبتون به دردم خورد خوشحال میشم تبادل لینک کنیم