عبورحامیان موسوی از میراث ماندگار امام

عبورحامیان موسوی از میراث ماندگار امام

 

درحالی که میرحسین موسوی و حامیانش ادعای حرکت در مسیر آرمان های انقلاب اسلامی را دارند،سازماندهی آنان برای روز 27 شهریور عکس این موضوع را ثابت می کند.
 جوان آنلاین نوشت؛ حامیان میرحسین موسوی در برنامه ریز‌ی‌های و چاپ تراکت‌های تبلیغاتی خود برای روز قدس این روز را تمام شده عنوان کرده و تصریح کرده‌اند، "27 شهریور ،روزقدس سابق ".
همچنین درپوسترهای حامیان موسوی تاکید شده است که هدف آنان برای حضور در راهپیمایی برای آزادی قدس نمی‌باشد.
گفتنی است نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس ابتکار و یادگارماندگار حضرت امام خمینی(ره) برای دفاع از ملت مظلوم فلسطین می باشد واینکه میرحسین موسوی و حامیانش چگونه ازانقلاب و امام می گویند اما درعمل از وی و راهش عدول می کنند،بیش از پیش نیات و اهداف وی و حامیانش را روشن می سازد.

/ 7 نظر / 16 بازدید
حافظ

یادگار امام متعلق به کل ملت ایرانه، برای همینه که بعضیا دوست ندارن واقعیت رو ببینن، مثلا اینکه سید حسن به دیدار علیرضا بهشتی که دیروز آزاد شد رفته

علی

معلومه . اول باید برای آزادی خودمون شعار بدیم بعد برای آزادی قدس

سید جلال

کاش از شر اینها خلاص میشدیم یاد شهدا بخیر

مرجان

زنده باد ایران سبز و درود بر موسوی عزیزم. ما همیشه پیروزیم چون حق همیشه بر باطل پیروز است [گل]

مرجان

راستی. اگه "آزادی اندیشه با چیز و چیز نمیشه" پس میخواد با بالا کشیدن دماغ بشه؟ احمدی نژاد خودتونو نمیبینین که تیک عصبی داره و هی به یه طرف دماغشو میکشه بالا؟ یکم تو سخنرانیهاش دقت کن!

مرجان

کسی منکر دلاوری شهدا نیست. و الآنم ما داریم با ادامه راه همونا ایران رو سبز میکنیم. اونا علیه طاغوت و کفر جنگیدن. ما هم داریم علیه طاغوت و کفر و دین به دنیافروشی میجنگیم. ما همیشه پیروزیم [گل]

معین

اون سبز سبز حسینی بود نه این سبز ریا. راستی تو مشهد نبودین ما که در ستاد احمدی نزاد بودیم هر موسوی اوسگل که از کنارمون رد میشد چیز میشد. همین چیز به چیزه موسوی نه چیزه ملت تو چیزه موسوی منافق. چیزه چیزه آها یادم اومد چیزه دیگه.