دروغی به نام هولوکاست

دروغی به نام هولوکاست

هولوکاست از دو واژه یونانی "Holos" به معنی "همه" و "Kaustos" (در بعضی از متون به جای واژه Kaustos از واژه Kaiein استفاده شده است) به معنی سوزاندن و نابود کردن ترکیب یافته است. این واژه روی هم رفته به معنی همه سوزی است و در اصطلاح از آن به قربانی و یا قربانی بزرگ یاد می شود و به واقعه ای اطلاق می شود که در فاصله سالهای 1944 تا 1939 (در  جنگ جهانی دوم) قریب به 6 میلیون یهودی از سراسر اروپا جمع آوری و به اردوگاههای مرگ در آلمان و لهستان مانند اردوگاه " آشویتس : که مهمترین آنها بود ، فرستاده و در کوره ها سوزانده شدند . همچنین قتلهای دسته جمعی رده دومی هم وجود داشت که یهودی ها را وارد اتاقهای بزرگی میکردند که دوشهایی در سقف داشتند و پس از بستن درها ؛ از دوشها گازی به نام"  زیلکون ب " خارج میشد و موجب خفگی همه میگردید.

در اواخر جنگ جهانی دوم صحنه های دلخراش بعضی از اردوگاه های اسرا، و اجساد روی هم انباشته شده که از بیماری تیفوس جان داده بودند، زمزمه های کوره های آدم سوزی را افزایش داد و صهیونیست ها با ابزار تبلیغاتی خود به طور گسترده روی این مسأله سرمایه گذاری کردند.‏ اما حقیقت امر چیز دیگری بود.

از نیمه دوم قرن 19 میلادی و چند سال بعد از پایان جنگ جهانی دوم، واژه «هولوکاست» در فرهنگ سیاسی، مفهوم و معنای ویژه ای یافته و تقریباً به یک اسم خاص بدل شده است. از آن هنگام به بعد، ماجرای کشتار 6 میلیون یهودی در جریان جنگ جهانی دوم از سوی نازی ها که یک داستان ساختگی است را «هولوکاست» می نامند. (واژه هولوکاست را در تمامی متون با حرف H  بزرگ نشان میدهند)

در اوایل دهه 80 قرن نوزدهم، تعدادی از اعضای آژانس بین المللی صهیونیست ها، از جمله، «پی یر ویدال ناکه»، «سرژ ولز»، «فرانسوا براریدا» تحت سرپرستی «رنه ساموئل سپرات» خاخام معروف فرانسه، با استناد به داستان ساختگی کشتار 6 میلیون یهودی در جنگ جهانی دوم و به عنوان پیشگیری از فراموش شدن مظلومیت این قوم! پیش نویس قانونی را تهیه کرده و در ژوئیه سال 1990 میلادی در فرانسه به تصویب رساندند که براساس آن «هرگونه تردید در باره «هولوکاست»، اعم از تردید درباره کشتار -مورد ادعای- یهودیان در جنگ جهانی دوم، وجود اتاق های گاز و حتی کمترین تردید در رقم 6 میلیونی یهودیان کشته شده، جرم تلقی می شود! و هرکس در فرانسه از این قانون تخلف کرده و در سه موضوع یاد شده تردید کند به یک ماه تا یکسال زندان و پرداخت 2هزار تا 300هزار فرانک جریمه محکوم می شود.»

بعدها با فشار آمریکا، انگلیس، فرانسه و آژانس صهیونیستی، این قانون در سایر کشورهای اروپایی نیز به تصویب رسید. به طوری که امروزه هرگونه تردید درباره هولوکاست مورد ادعا و ابعاد و اجزاء آن در اروپا جرم تلقی می شود!

واژه هولوکاست هر ساله با فرارسیدن 27 ژانویه روز جهانی یادبود هولوکاست بطور گسترده تری در رسانه ها منعکس می شود و رژیم غاصب اسرائیل هر ساله با استفاده از تبلیغات مربوط به آن جهانیان را نسبت به ظلمی که به ادعای آنها در گذشته بر یهودیان روا داشته شده سرزنش می کند.

هولوکاست امروزه ابعاد پیچیده ای دارد شاید بتوان این پدیده سراسر اغراق و بزرگنمائی شده را قطعنامه وجدان آزرده اروپائیها برای تسلیم کردن سرزمین ملت فلسطین به ملتی که گمان می کنند بر آنها ستم کرده اند، می باشد.

صهیونیستها با به تصویر کشیدن اتاقهای دروغین گاز و کورههای آدم سوزی این نکته را به جهانیان القا کردند که ستمهای بسیاری براین قوم رفته ووجدان جهانیان باید برای جبران گناه و ظلمی که بر یهودیان اعمال کرده بیدارشود وخدمتی را به این مردم نماید تا از این پس این قوم به اصطلاح برگزیده خداوند دیگر در هیچ برهه از تاریخ مورد ظلم دیگران واقع نشود.

برای این منظور غرب به سرکردگی انگلیس و آمریکا دست به کار شد و نطفه فساد و غارت زمین را در فلسطین مظلوم کاشت و ملت فلسطین را در خاورمیانه طی حکمی محکوم کرد تا تاوان گناهی مشکوک را که به اصطلاح اروپائیان عامل ارتکاب آن بودند بپردازند. لذا امروز ما در سرزمین فلسطین شاهد این هستیم که این قوم به اصطلاح برگزیده و ستمدیده آنچه که مدعی هستند در طول تاریخ بر سر آنها آمده بر ملت فلسطین اعمال می کنند این امر میسر نگشته مگر اینکه غرب خود را محکوم و مدیون به گناهی می داند که باید ملتی دیگر در نقطه ای دیگراز جهان تاوان آن را جبران کند.

منبع : http://iran-hezbollah.blogfa.com/post-44.aspx

 

/ 18 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خادم ملت

سلام بخدا سرم خیلی شلوغه 1پام یزده 1پام اصفهان و شیراز و ... امان از بیکاری[نگران]

مهران

سلام . بابا دمت گرم عجب وبلاگي داري . يه سر هم به من بزن جيگر !!!

مرتضی

سلام دوست عزیز باعرض تاسف متوجه شدیم که پدربزرگ سرکارخانم شکری به رحمت خدارفته اند.ازاینجا به ایشان وداغ دیدگان این غم تسلیت می گویم و خدابه همه شان صبر همراه با اجر عنایت کند.انشالله رفیق مابه روزیم.لطفا تشریف بیاورید و خوشحالمان کنید. التماس دعا،یاعلی مدد

ز.م.م

سلام فیلم کتابخوان رو حتما دیدید اون هم تبلیغ هولوکاسته چقدر جایزه گرفت.همه جور دارن سعی می کنن که هولوکاست رو به مردم القا کنن. هولوکاست واقعی بچه های فلسطین اند[ناراحت]

بهنام

یه دکتر برو!

با فرض اینکه چنین ادعایی صحت داشته باشه احمقانه اس که بگیم هولوکاست مورد ادعای یهودی ها با صهیونیست ها هیچ ربطی نداره(گرچه من به رهروان حقیقی حضرت موسی ع علاقه مندم)! چرا ربطی نداره ؟ چون به استناد حرف رفیقمون نسبت به هیروشیما وناکازاکی ! که هنوز که هوزه آثار و تبعات دلخراشش باقیه چرا این غربی ها تصمیم نمیگیرن در جهت جبران مافات داستانهایی نظیر هولوکاست بسازند و دل اهالی این شهر ها رو بدست بیارند؟؟؟؟ مگه غیر از اینه که اینا یه سری مسائل از قبل تعین شده است برای کشتار مسلمانان فلسطین! یا حداقل یه سرزمین مفت و مجانی با یکم چاشنی خون!!!

رضا

راستی یادتان هست برای فیلم مصائب مسیح چقدر هوار هوار کردید که بله حقیقت تاریخی و غیره. چطور این فیلم زیر نظر صهیونیست ها نبود. بعد هم در این فیلم مسیح مصلوب می شد که طبق آیات قرآن این گونه نبود. شما اینقدر افراطی تائید و تکذیب می کنید که حاضر هستید برای مخالفت با یهود قرآن را هم کنار بگذارید. وقتی من برنامه ای از دوست آوینی (اسمش یادم نیست ) در تایید این فیلم می دیدم که بله این حقیقت است دهانم باز مانده بود و به خودم گفتم یعنی تا کجا؟ این مخالفت شما با هولوکاست یا هالوکاست هم از همین جنس هستش. کاری ندارید حقیقت چی هستش فقط مخالفت با صهیونیست ( البته یهود ) هدف هستش.

مهدی حسینعلی

سلام مختصر و مفید و جالب متشکرم . خوشحال میشم مرا از نظرات خودت مطلع کنی

a

دروغغغغغغغغغغغغغغغغغغگگگگگگگگگگگگگگگگووووووووووووووو با بی اطلاع ع ع ع قرار ما 13 آبان در سرتاسر ایران، بچه های شهرهای کوچک خود را در روز 13 آبان به شهرهای بزرگ برسونند سبز باشید برای ایرانی بهتر

ناظر بي طرف

اسناد شما براي اثبات دروغ بودن هولوكاست را در برابر اسناد و مدارك مدعيانش را ديدم، قانع شدم، موفق باشيد.