حمله لباس شخصی های مسلح به کروبی (طنز)

حمله لباس شخصی های مسلح به کروبی (طنز)

 

سایر روایت‎ها
رجانیوز نوشت: «جمعی از طلاب پس از آگاهی از حضور کروبی در قم، به محل اقامت وی مراجعه کرده و مقابل درب آن، دست به اعتراض خاموش زدند.»

سایت اعتماد ملی نوشت: «بیش از شصت نفر موتورسوار، جلوی درب محل اقامت آقای کروبی تجمع کرده و شعارهایی نظیر مرگ بر منافق و مرگ بر ضد ولایت فقیه دادند. تجمع‎ کنندگان با دخالت نیروهای انتظامی و امنیتی، مجبور به ترک محل شدند.» پیش‎بینی می‎شود بقیه چنین بنویسند:

سایت نیوفولدر نیوز: عده‎ای با هجوم به محل اقامت کروبی روی زنگ در آدامس چسباندند. زنگ به مدت دو دقیقه صدا می‎کرد تا این‎که محافظان کروبی رفتند و آدامس را از روی زنگ کندند. شدت این فاجعه به حدی بود که کروبی اظهار داشت: «باز ما اومدیم بخوابیم، فتنه درست شد.»

سایت تاج کوروش: یک لشکر از نیروهای لباس شخصی که به موشک‎انداز کاتیوشا مسلح بودند، در نیمه‎های شب از زمین و هوا به محل اقامت آقای کروبی حمله کردند. آن‎ها با شکستن در وارد محل اقامت کروبی شدند. این افراد مسلح کروبی را زیر بغل زدند و از محل خارج کردند. تا لحظه مخابره خبر اطلاعی از ایشان به دست نیامده است.

سایت فیلتر دات نت: افراد ناشناس تا بن دندان مسلح که برای سرکوب جنبش از کشورهای آ‏فریقایی وارد شده‎اند، پس از کشتن آقای کروبی و همراهانش، آن‎ها را قطعه قطعه کرده، خوردند. آن‎ها پس از خوردن کروبی در حالی‎که با خلال دندان لای دندان‎هایشان را پاک می‎کردند هشدار دادند به‎زودی میرحسین موسوی و همراهانش را هم خواهند خورد.


تحویل‎دهی در محل

شاخه جوانان و دانشجویان جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در پاسخ به «عملکرد غیرقانونی و بی‎اعتنایی‎های موسوی به اصول بدیهی قانون اساسی»، در سالروز تصویب قانون اساسی، یک نسخه از قانون اساسی را تحویل دفتر وی در فرهنگستان هنر دادند.
در پی این اقدام نمادین، برخی از شاخه‎های جوانان و دانشجویان بعضی دیگر از جمعیت‎ها، برنامه‎های مشابهی را طراحی کردند که طی آن قرار است چیزهای دیگری را در روزهای آتی به فعالان سیاسی تحویل دهند. جزییات این تحویل‎ها به شرح زیر است:

- یک نسخه کتاب «تعبیر خواب ابن سیرین» به مهدی کروبی، در نیمه‎های شب.

- یک نسخه کتاب «شرح لمعه دمشقیه»، جلد سوم، باب احکام وقف، به دفتر دکتر عبدا... جاسبی، در روز ملی وقف.

 

منبع : جهان

/ 51 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فاطمه

تابلوئه همه نظراتت خودت برای خودت می نویسی مرتیکه بی دین از خدا بی خبر

فدایی رهبر

دست مریضات خامنه ای کوثراست دشمن وی ابتراست

ز.م.م

دانشجوی با غیرت بصیرت بصیرت فردا بعد نماز راهپیمایی یادتون نره یا علی مدد

محمد

سلام. ظاهرا جناب "سید سام موسوی"، توی پست آخرش زیاد تمرکز نداشته. کلی غلط داشت. در ضمن معنی "سفسطه" رو هم خوب بلده: "3 میلیون"! و "خس و خاشاک"!

گلی

لطفا اگه امکان داره ادرس وب این کلاغ پرس رو بذارین توی وبم. با عقایدتون متاسفانه مخالفم. و شاید خوشبختانه...ّّ[رویا]

صبا

[مغرور]صددر صد با شما مخالف هستم

احسان.ح

سلام جناب دانشجو من بعد از مدتها برگشتم. راستي ديشب يكي از حاميان سران فتنه درگذشت اميدوارم كه خداوند از سر تقصيراتش بگذرد هر چند "حق الناس" را خداوند نمي بخشد! اميدوارم كه ديگران نيز به خود بيايند و مراقب بيانيه ها و سخنان خود باشند تا آن دنيا سر پل صراط گير نكنند. موفق و پيروز باشي خدانگهدارت

ناشناس

سلام من مدیر وبلاگ (رهرئان امام سربازان رهبر و حامیان دکتر احمدی نژاد)هستم از مطالب وبلاگ شما استفاده کردم از شما درخواست دارم که لینک وبلاگ من را در وبلاگ خود ثبت کنید . متشکرم rahbar-erfan.persianblog.ir

امیر محسن

ببین عزیز دل برادر. ببین چرا اینقدر شلوغش می کنی؟؟؟ خود حدیث مفصل از این مهمل بخون توی وبلاگ خودت که حتماً آدرسش را دوستای هم عقیده خودت دارن ببین چقدر مخالف داری. بترس از خدا!!!!! من کسی بودم که هم تو نماز جمعه آقای خامنه ای بودم هم آقای رفسنجانی. هم تو جشن احمدی نژاد بودم و هم در 25 خرداد. شما وقتی می تونی تصمیم درست بگیری که جفتش را دیده باشی راجع به آقای کروبی هم خوبه بدونی به ماشین ایشون شلیک هم شده بود. این هم بهتره از شاهدان بپرسی. به هر حال مطمئن اوضاع همه ما بهتر میشه خدا بزرگه اینجا ایرانه مملکت کوچیکی نیست که مردمش خدای ناکرده نافهم باشن ولی بعضی ها جور دیگری می گیرند خیلی ها هم جور دیگری برداشت می کنن ولی همه ما آزادی می خواهیم در درجه اول. که انشاءالله نصیبمان میشه. یاعلی رفیق.