ثبت احوال رضاخان تقلب کرد(طنز)

ثبت احوال رضاخان تقلب کرد(طنز)

 

آخرالامر بر اساس پژوهش های «جنین شناسی تاریخی» که از ناحیه هواداران یگانه انحصارگر رنگ سبز؛ آخرین سامورایی دانا به اسرار «چیز»! مهندس میرحسین موسوی فاش شد، که اداره «ثبت احوال و تنظیم سجل» دستگاه رضاخان میرپنج در اقدامی ضد حقوق بشر و متضاد با دموکراسی در ثبت تاریخ تولد میرحسین تقلب کرده است.

به اذعان منابع خبری؛ سید حسن تقی زاده و سیدضیاء طباطبایی طی مرقومه ای فوق محرمانه از شوی شخص رضاشاه مأمور شده اند طی فرایندی «پیچیده» تاریخ واقعی ولادت میرحسین موسوی را از 7 مهر 1320 به 11 اسفند 1320 تغییر دهند. سند این تقلب در اداره استخبارات بریتانیای کبیر موجود است.

بر اساس « پژوهش های جنین شناسی تاریخی» دلل این تقلب به پیشگویی های «کاهنان اعظم سبز» بر می گردد که هزارسال پیش از تولد رضاخان از ولادت کودکی در سرزمین آریا خبر داده بودند که هفتم مهرماه به دنیا می آید و در هنگامه تولد‘ «نوری سبز» از او تراوش می کند و چون مقدر شده که تنها او از «اسرار رنگ خضراء» آگاه باشد ثبات و آرامش ایران را تهدید می کند.

رضاخان ابتدا قصد داشته است که این کودک را از میان بردارد اما چون «هاله سبز» او را می بیند دلش به رحم آمده و از آسیب رساندن به وی حذر می کند اما دستور می دهد تاریخ تولدش را با «تقلب» تغییر دهند؛ از این رو در شناسنامه میرحسین موسوی تاریخ تولدش 11 اسفند 1320 قید شده اما این را نباید باور کرد چرا که خود او هم از این واقعه عظیم ناآگاه است و تنها حامیانش از این «راز بزرگ جنینی- تاریخی» باخبرند.

لذاست که هر چه هوادارانش به او می القائانند که « مهندس! تو ولادت یافته ماه مهری»؛ گوشش بدهکار نیست که نیست! و هر چه فریاد می زنند:« مهندس! تو فی الحال بدنت داغ همی باشد و متوجه همی نیستی» افاقه نمی کند که نمی کند!

یکی از اعضای اصلی ستاد مهندس در همین خصوص گفت:« در شنوایی مهندس هم تقلب شده است»!

 

/ 28 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا

سلام منم شما رو لینک کردم با تشکر یا علی

ببين واسه هم نوشابه باز ميكنيم....كسي مشكلي داره؟؟؟؟؟؟؟[ابرو]

مرجان

سلام. چطوری دانشجوی مخالف؟؟؟

مرتضی

سلام اخوی خسته نباشی وبلاگ ما ازطرف کنفدراسیون راه شیری به روز شد بااین مطالب مهم وخواندنی: 1.شریعتمداری: تاریخ مصرف سران آشوبها به پایان رسیده است. 2.عطریانفر وابطحی به زودی آزاد میشوند!! 3.کروبی!جای امام هم حرف زد!! 4.آیا موسوی دچار توهم است؟ 5.این سبز همان گیاه هرز است. لطفا کلیک رنجه کنید وبه این کلبه محقرانه تشریف بیاورید[گل][گل][گل] یاعلی مدد

مینا. استان مازندران

اخه من نمی دونم این اقای چیز چرا گیر میداد به مامورای امنیت اجتمایی؟!! دوران خودش که چن تا خانم چادری و بسیجی رو مامور کردن تا به اقایونی که شلوار لی داشتن گیر بدن !! دوران چیز دانشجو های رتبه بالا میترسیدن تهران رو انتخاب کنن!!!

محمد....

سلام مطلب قشنگی بود امروز دیگر حقیقت بر همه مشخص شد و فضای مسموم انتخاب خبری نیست دیگر دروغگو و راستگو مشخص شده . به امید محاکمه سران اصلی اغتشاشات

عکاس مسلمان

بسم الله / اینا که آبرویی براشون نمونده! :) عکاس مسلمان با دو عکس نوشت بروز شد. "قالیشویان" و "تصویر در تصویر" منتظر کلیک رنجه شما هستم. یا حق

مرجان

سلام. من دیگه به وبلاگتون نمیام. چون شما حتی زحمت سر زدن به من رو به خودتون نمیدین. متاسفم که همیشه یکطرفه عمل میکنید. خدانگهدارتون.

amin

salam.man shomaro too webloge khodam link kardam az shoma ham taghaza daram man ro link konin ta zanjire weblighaye ahmadi nejadi ghavi tar beshe

علی

سلام...وبلاگ مسخره ای داری....