شهادت امام جعفر صادق (ع ) رئیس مذهب شیعه را تسلیت عرض مینمایم

شهادت امام جعفر صادق (ع ) رئیس مذهب شیعه را تسلیت عرض مینمایم

امام صادق (ع) فرمودند :

اِنَّ الفُحشَ وَ البَذَاءَ وَ السَّلاطَةَ مِنَ النِفاقِ

همانا دشنام دادن و هرزه گویی و زبان درازی ناشی از نفاق و دورویی است .

(جهاد بانفس، ح667 و ص 284)

یا علی

/ 12 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نگرش نیوز

سلام شهادت امام صادق بر شما تسلیت باد یا علی

محمد

سلام. من هم شهادت امام صادق رو به شما و تمام شیعیان تسلیت عرض میکنم. اما در مورد شکله. خاتمی بودش یا کس دیگه؟ هر کی که بود، ایول. من خیال کردم جدیه. واقعا اینا و دار و دسته شون عین مغولها میریزن همه چی رو نابود میکنن و برای مردم دردسر درست میکنن، فقط بخاطر منافع نامشروعشون.

سبز

منم به شما تسلیت عرض می کنم[لبخند]

یار آشنا

این همه آتش خدایا شعله اش از گور کیست؟ شهوت این بی نمازان، نشئه ی انگور کیست؟ پرده دانان طریقت در صبوری سوختند این صدای ناموافق زخمه ی تنبور کیست؟ شیخ بازیگوش ما از بس مرید خویش بود عطسه ای فرمود و گفت این جمله ی مشهور کیست! پنج استاد حقیقت حرف شان با ما یکی ست راستی در پشت این دستورها دستور کیست؟ آب نوشان ادّعای خضر بودن می کنند رنگ پیراهان اینان وصله ی ناجور کیست؟ دست این پاسور بازان هر که دل را داد باخت دوستان چشم شما در انتظار سور کیست؟ دین و دل دادند یارانم در این شرب الیهود شیخ ما در باده گم شد ، مست ما مستور کیست؟ این که خضرش خوانده اید، اسکندر مقدونی است این که دریایش لقب دادید چشم شور کیست؟ این که بر آن گوش خود بستید، صور محشر است این که شیطان می دمد دائم در آن شیپور کیست؟ آن که می زد روز و شب پیوسته لاف اختیار این زمان ترس از که دارد؟ این زمان مجبور کیست؟ بعد طوفان جز کفی در کیسه ی امواج نیست شاه ماهی های این دریا ببین در تور کیست! « شعر از استاد قزوه »

طهورا

اصلیت ما را تو اگر می پرسی از کوفه ولی مقیم تهران هستیم

هشدار به بسیجیان و سپاه

در صورتی که هر کدام از بسیجیها یا پاسداران در سرکوب مردم شناسایی شود اقدامات زیر علیه ایشان انجام خواهد شد: 1- تعقیب نوامیس و عکسبرداری به گونه ای که این عکسها شائبه زن خیابانی بودن ایجاب کند. 2- پخش شماره موبایل, خانه و کار به عنوان زن خیابانی. 3- عکسبرداری از نوامیس و دستکاری با فتوشاپ و انتشار در اینترنت با نام خانواده بسیجی و سپاهی. این ها تنها بخشی از برنامه های گروه ما می باشد. بلایی به سرشما خواهیم آورد که مجبور شوید نوامیس خود را با دست خود خفه کنید و با نام مستعار زندگی کنید. هم اکنون هم عکس و شماره های بسیاری آماده شده و در صورت حمله بسیجیان و سپاه استفاده خواهد شد. این پیام را به دوستانتان هم برسانید تا اگر ناموس پرست هستند به عواقب کار خود بیاندیشند.

گارد خایه داران ضد جنبش سبز

[شکست]مثل اینکه بسیج و سپاه خیلی بهت لطف داشته که ترسیدی حتی اسمت رو بگی[تایید] تو که جرات نداشتی یه ایمیل بنویسی پس چرا ...شر میگی شما یه ایمیل بنویس تا یه گفتمانی با هم بکنیم[ساکت] در غیر اینصورت بلایی به سرشما خواهیم آورد که مجبور شوید مادر خود را با دست خود ... کنید و با نام ....زندگی کنید. این پیام را به مادرتان[گاوچران] هم برسانید اگر بگی بابام گفته خودش میفهمه راستی بهم میل بزن یه قرار با هم بذاریم تا بیشتر با هم آشنا بشیم البته میتونی عکس منو از مادرت بگیری ببینی بابات کی بوده پسرم.[سبز].. ایمیل یادت نره[شکست] منتظرم بی خایه[شکست]

نگرش نیوز

سلام هشدار به بسیج و سپاه[قهقهه][قهقهه][قهقهه] زرشک[نیشخند][نیشخند][نیشخند] تو برو اول ناموس[سبز] خودتو از تو خیابون جمع کن تا بعد...[شکست][تایید][شکست][تایید]

زینب

سلام. کسی که دروغ بگوید به دوزخ می رود. این جمله حدیث است.