آقای احمدی نژاد جرم از این بزرگتر؟!

 آقای احمدی نژاد جرم از این بزرگتر؟!

 

بنده صدها مورد بوده است که اقدام کردم، اما هیچ کس متوجه نشده که آن اقدام نظر چه فردی بوده و به نام خودم اقدام کرده‌ام اما برخی امروز می‌آیند و از این تریبون به نام مخالفت با کابینه، احمدی‌نژاد را متهم می‌کنند که باید بگویم این حرفها مخصوص انتخابات بوده و امروز تمام شده است و اینکه برخی نمایندگان و وزرا تهدید شوند در شان دولت و مجلس و نیروهای انقلاب نیست و بنده آن را به حساب اشتباهات می‌گذارم و سوال این است که جرم ما و بنده چیست که این اتهامات را باید به جان بخریم؟ ما آمده‌ایم که خدمت کنیم و حرفهای خود را صریح بیان می‌کنیم و شما نیز می‌توانید آن را نقد کنید ( بخشی از سخنان رئیس جمهور ۲۵ میلیونی در دفاع از کابینه)جرم من چیست باید این همه اتهامات را به جان بخرم؟!


آقای احمدی نژاد! رئیس جمهور محترم ٬ ملت و همه آنهایی که پی گیر امور کشور هستند سخنان امروز شما را شنیدند اما با طرح این سئوال ازسوی شما که جرم من چیست؟ خیلی ها در تعجب هستند!

آیا واقعا خود به جرم بزرگی که مرتکب شده اید واقف نیستید؟!

تعجب می کنم !

چه جرمی بالاتر از اینکه مجددا بعد از بیست سال شعارهای اصلی انقلاب ؛ یعنی : ظلم ستیزی ٬ دفاع از مظلومان ٬ رعایت حقوق شهروندی ٬ عدالت محوری و دخیل کردن مردم به معنای واقعی کلمه در سرنوشت خویش را زنده نمودی٬ آیا این جرم کوچکی است؟! و می شود ساده از کنار آن گذشت؟!

چه جرمی بالاتر از اینکه عده ای قدرت طلب ٬ همیشه مدعی ٬ و کسانی که ادعای مالکیت به انقلاب که سهل است ادعای مالکیت به مردم را داشتند به یک باره کنار زدی و خواستار حضور مستقیم مردم شدی!؟.

تازه داشتیم سعد آباد نشینی مسئولان و به توافقنامه های ننگین امضا شده در آن عادت می کردیم که به یکباره پیدا یت شد و شد آنچه برای عده ای نباید می شد.

تازه داشتیم تمرین می کردیم زندگی در سایه ننگین امپریالیسم و سوسیالیسم و هر ایسم و ایست و کوفت و زهرماری که توشه فرنگ برای ما عقب مانده ها! بود ولی با ذکر یا صاحب الزمان (عج)و یاد خدا تمرینمان را به هم ریختی!

تازه درک می کردیم که می شود در لباس رسول الله(ص) مدافع سرسخت هتاکان به آن حضرت بود ولی تو با آن کت سفیدت! بر دفاع از اهل بیت بر خواستی و تلاش نمودی فرهنگی را که باید به موزه سپرده می شد! زنده کنی

تازه بعد از ۱۴۰۰ سال متوجه شده بودیم! که کربلا حاصل یک خشونت بود !وخود را آماده می کردیم حتی بر علیه خدا تظاهرات کنیم و برای رشد و تعالی خود فرهنگ پر آب و رنگ غرب را با تمام وجود پذیرا شویم ولی حیف نگذاشتی!

آقای رئیس جمهور ! جرم بزرگ تو بازی در میدان بزرگ گردنهایی بود که عمری برای خود لشکر و دستک درست کرده بودند و به سهم خواهی از انقلاب می اندیشیدند ولی به یک باره تمام برنامه هایشان را به هم ریختی!

همیشه ادعا کرده ای یک دانشگاهی هستی!

نمی دانم در این دانشگاه چه چیزی تدریس می کنند که جنابعالی هنوز یاد نگرفته اید همه دربرابر قانون یکی نیستند!

این چه ادعایی است که من روستازاده با یک آقازاده که در زیر سایه پدر تن پروریده و به سرو سامان رسیده باید حقوق یکسان داشته باشم و هر دو در برابر قانون یکی!

آیا مواردی که ذکرش رفت و هزاران موارد مشابه که پی گیر آن هستید کم جرمی است؟!

ای کاش سنت شکنی نمی کردی و به جای بوسیدن دست و صورت چروکیده مردم روستا نشین بازوان ناموس ملت را می فشردی و دختران ایتالیا را در آغوش می کشیدی آنموقع می دیدی چقدر عزیز شده ای وهیچ کسی جرات نمی کند کوچکترین تعدی به جنابعالی داشته باشد.

ای کاش به جای حمایت از مظلومان جامعه که کم کم داشتند به بدبختی خود عادت می کردند چشم عنایتی به ویلا نشینان می نمودی آنوقت متوجه می شدی که چه به به و چه چهی برای تو می کشند و هیچ کس را یارای مقابله با تو نبود.

آیا متوجه جرمتان نمی شوید؟!

اولین و آخرین باری نیست که گفته اید به خاطر ملت و کشورت حاضرید جانتان را فدا کنید ما در تعجب این نیستیم که مگر می شود رئیس جمهور بود و از این حرفها زد؟نه٬ چون بد عادتمان کرده ای !بلکه در تعجبیم لطف کسانی که به شهیدان بهشتی ٬ رجایی وباهنر وشهید آیتها اندک فرصتی ندادند ولی تاالان وجود جنابعالی را تحمل کرده اند چرا نادیده می گیری؟!.

 

روزنامه نگار مستقل

منبع : http://www.jahannews.com/vdcdjn09.yt0sj6a22y.html

/ 23 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سربازان سایبری احمدی نزاد

سلام نظرتو اینجا درج کنید ممنون میشوم

سنگر

روزی بود که پیر و مراد ما فرمود: مساجد سنگر است، سنگرها را حفظ کنید... اگر چه آن حرف در بهبوهه انقلاب و دفاع مقدس تبلور یافت، ولی هنوز معنایش را حفظ کرده است و به یک اصل مهم اشاره دارد و آن حفظ مساجد است... اولین شماره سنگر ویژه ماه مبارک رمضان، منتشر شد. با یک صلوات به نیت شادی دل حضرت زهرا سلام الله علیها و فرج آقا، می توانید از آن بهره مند شوید. یا علی

عاشق رهبر

سلام اولاچرا به ما سر نمیزنید دوما: با همت جوانان عاشق و پیرو خط ولایت سایت فرزندان ایران راه اندازی شد www.f-iran.ir امید است که این سایت مکان گردهمایی عاشقان ولی فقیه و حامیان دولت کریمه شود

سربازان سایبری احمدی نزاد

عزیزم برو قسمت ویراش قالب وبلاگت. و اونجا اون کد سایت که امار وبلاگتو میگیره حدف کن

بی سیم چی

آن مرغ خوش آواز چه زیباست به پرواز مبهوت منم خیره به او چشم و دهان باز برخاک منم خیره و در بند و حصاری در حسرت پرواز سراپا هوس و آز گر حسرت پرواز به دل هست عجب نیست مرغ قفسم نیست مرا عادت پرواز سلام و دیگر هیچ همین........

غریب کربلا

بسم رب النور... سسلام متاسفانه احمدی نژاد داره مملکتو به نابودی میبره اون از قضیه مشاعی و اینم از وزرای پیشنهادیش که جالبه از نظر تحصیلاتی خیلیاشون مشکل دارن مدارکشون صلواتیه و 13تاشون سابقه عضویت در سپاه دارن متاسفانه بجای کارایی و تجربه ملاک انتخاب فامیل بازی دوست بازی و بسیجی بودن ملاک قرار گرفته[سبز] اینم خلاف اصل شایسته سالاریه.متاسفانه حتی اصولگراها رو هم داره مخالف خودش میکنه"به امید ظهور اقامون امام زمان-عج یاحق

ايليا

كوله بارت بربند! شايد اين چند سحر فرصت آخر باشد كه به مقصد برسيم: بشناسيم خدا و بفهميم كه يك عمر چه غافل بوديم. اي سبكبال در اين راه شگرف ، در دعاي سحرت در مناجات خدايي شدنت ، هرگز از يادنبر من جامانده بسي محتاجم. التماس دعا ياحق سلام دوست عزيز به من هم سري بزنيد.

حافظ

1) پیش و پس ندارد. همه در برابر قانون مساویند. چه پسران هاشمی چه احمدی نژاد. مشکل اینجاست که شعار نظام با کسی مصالحه نمیکنه سر میدیم و در عمل 180 مخالف رو میبینیم. مگر آقای خامنه ای نگفتند که از بین اینکه به خاطر خدمات گذشت کنیم و یا اینکه تخلفات رو در جای مناسب برخورد کنیم، من دومی رو می پسندم خوب من سوال میکنم چرا تو این 20 سال اولی پسندیده شد؟ 2) ایشان در 29/3/88 در نماز جمعه گفتند که من از فضای باز سیاسی در جامعه و صدا وسیما لذت بردم ، سوال اینجاست شما که لذت میبردید چرا فقط همان 2 هفته؟ من شک دارم به این حرف

سالک

سلام حافظ همه در برابر قانون مساو یند به شما گفتم که عجله نکن واستا با هم بر یم نوبت به نوبت گاماس گاماس نوبت بقیه هم میرسه به امید خدا عجله کار شیطان است مگر روز واقعه ی عاشورا همان ثانیه وهمان ساعت کارهای یزید بر ملا شد یا نه بعد از مد تها برملا شد انشا الله به امید خدا دستشان بیشتر رو شود تا مردم بدانند چه شده است [گل] اللهم عجل له ولیک لفرج [گل]

سعید

با سلام طاعات و عبادات شما مقبول درگاه حق