حرامیان در کمین کلمه مقدس وحدت

حرامیان در کمین کلمه مقدس وحدت

از شیخ السلام کردستان تا سردار اسلام در سیستان

 

چه روح آسمانی داشت.از اتحاد می گفت و قلبش به عشق انقلاب می تپید.نگران تفرقه بود و در نهایت شهید وحدت شد.حرامیان تاب نیاوردند.وحشت از وحدت .
کمین انقلاب نشستند و برای فرزندان روح اله نقشه می کشند و چه خام خیالند باطلیان و بردگان بی مزد و مواجب استکبار . حال آنکه خون مردان غیرت بر ساحت وحدت نقش بسته است و پیوند عاشقان رسول الله به عشق تشکیل امت واحده بیش از پیش مستحکم شده است.
سردار قهرمان که گویی به انتظار شهادت و به عشق وصال با روح خدا و هم رزمانش خدمت می کرد به پیروی از مولا و مرادش حضرت آقا، از وحدت وهمدلی سخن می گفت:«برادران من، امروز دشمن منتظر تفرقه شماست، منتظر دودستگی است. اگر خدای ناکرده، اختلافی پیش آمد، نگذارید به جای باریک کشیده شود.اصلاً یکی از خصوصیات طایفه، همین با هم بودن است ».
و روز موعود در حالیکه برای اعتلای کلمه مقدس وحدت، محفلی با حضور سران اهل سنت و شیعه بر پا ساخته بود به فیض شهادت نائل گشت.
و چقدر زیباست عروجی که آبیاری کننده درخت تناور وحدت است.
قلب ایران امروز شکست ولی دندانهای فشرده خشم مقدس خویش را به صبر تبدیل کرد تا دشمن را از هدف تفرقه انگیز خود نا امید کنند.
شهدای پرواز کرده به امیدقلبهای همراه ملت ایران و دستهای به هم تنیده شیعه و سنی راه بسی دشوار اتحاد را پیمودند و خون سرخ آنها در این راه نثار شد.چقدر کوته فکر است کسی که با تعصب کور و انفجار توهمات خود می خواهد ریشه درخت وحدت را بخشکاند.
امروز که عباد شیطان در لباس اسلام ،خون سرخ سبز پوشان با ایمان را می ریختند، نمی دانستند خونبهای به هم آمیختن شیعه و سنی در این حادثه حماسه های نه چندان دور خواهد آفرید.امیدواریم صدای بمب منفجر شده و شهدای وحدت از ماموستا شهید در کردستان تا سردار شهید در سیستان خفتگان متعصب را بیدار کند.شهدای شیعه و سنی ،وحدت راه را نشان می دهند این راه سخت است ولی عاقبتی شیرین دارد خوشا به سعادت شیخ السلام و سردار اسلام که امروز همنشین هم خلد برین هستند.بدا به حال جندشیطان و تفرقه افکنان که به آتش خشم شیعه و سنی خواهند سوخت.حالا که وحدت خون می طلبد شیعه و سنی در کنار هم هزینه آن را خواهند پرداخت و انشاء الله در آینده ای نه چندان دور ثمره خون شیخ السلام و سردار شهید را به عینه خواهیم دید.

انشاءالله

 

منبع : جهان

/ 62 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هموطن

سلام بر تو هموطن خیلی خوشحالم که مثل من دنبال اتحاد تمام اغشار ملت با هم هستی. خدا کنه دوباره ایرانی پر محبت بدون نفاق داشته باشیم. سری هم به من بزنی خوشحال میشم. یا علی

ذو طوي

فرمان جنگ نرم از سوي فرماندهي كل قوا صادر شد ! اينك ما افسران جوان جنگ نرم به فرمان رهبر و فرمانده خود به پا ميخيزيم. حاج صادق آهنگران !! بخوان حاج صادق ! اين بار به نام افسران جوان جنگ نرم بخوان !!!

یار آشنا

امیدواریم صدای بمب منفجر شده و شهدای وحدت از ماموستا شهید در کردستان تا سردار شهید در سیستان خفتگان متعصب را بیدار کند[گل][گل][گل] آمین[گل]

مرتضی

سلام اخوی به روزم با....... یاعلی مدد[قلب]

ذو طوی

با مطلبی ژیرامون " هنر جوان ایرانی " به روزم برادر !!

ذو طوی

فدات خیلی مخلصیم داداش ! فقط سید علی !

نگرش نیوز

سلام برادر ممنون که سر زدی[لبخند] نمیخوای پست عوض کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[شوخی] یا علی[گل]

ذو طوی

سوال اين هست كه آيا همه مردم قادر بودند نور الهي رو در چهره معصومين ببينند ؟! آگر همه مردم میتوانستند این نور الهی را در وجود معصومین علیهم السلام ببینند پس چرا 30 هزار نفر مردم کوفه به امام حسین (ع) پشت کردند و آن حضرت و یارانش را ناجوانمردانه شهید کردند ؟ آيا غير اين هست كه امام حسين چيزي جز حقيقت نبود ؟! پس ميشود گفت امروز كساني هستند كه نور حقيقت رو نميبينند ! به روزم منتظر نظرتون هستم !

sheri-p

ممنون از وبلاگ قشنگت در ضمن حادثه تروريستي سيستان بلوچستان تو پيشين از مناطق بلوچستان بوده نه سيستان ممنون