" اتحاد اتحاد اتحاد اتحاد "

جزئیات دردناک ضرب و شتم شهروند تهرانی در آشوبهای اخیر

جزئیات دردناک ضرب و شتم شهروند تهرانی در آشوبهای اخیر

به گزارش روز یکشنبه گروه اخبار صوتی و تصویری ایرنا،قاسمی گفت:روز شنبه 30 خرداد ماه همراه همسر و پسرم مهمان داشتیم که قرار شد تا ایشان را به منزلشان در خیابان آزادی برسانم.
وی افزود: ناگهان متوجه شدم که ده متر جلوتر و عقب تر اتومبیل اینجانب توسط عده ای چماقدار نقابدار که برخی از آنان پارچه های سبز داشتند بسته شد.
همسر قاسمی در ادامه تائید اظهارات وی گفت: 2 موتور سوار که مقابل اتومبیل ما بودند وحشیانه به یک فرد بسیجی حمله کردند و وی را مضروب ساختند.
در این هنگام به سمت اتومبیل ما حمله ور شدند و شیشه های آنرا شکستند، کودک من که ترسیده بود به شدت گریه می کرد.
قاسمی در تائید گفته های همسر خود افزود: افراد موتور سوار به همراه تعدادی دیگر از اراذل و اوباش که هویت آنان را نمی دانم با نهایت بی رحمی به من حمله کردند و مرا پشت ماشین کشانده و با چوب و سلاح سرد مرا مضروب ساختند.
این شهروند تهرانی در افشای جنایات مدعیان دروغین قانون گرایی ادامه داد:اوباش با ضربات چاقو و کلاه کاسکت و چوب آنچنان ضربه ای زدند که بلافاصله ابروها و لبهایم ترکید و این افراد حتی به همسر و کودک خرد سال من نیز رحم نکرده و آنها را مجروح ساختند.
وی در ادامه افزود: نیروهای هلال احمر مرا به همراه خانواده ام در اتومبیل خودم انداختند و به بیمارستان منتقل ساختند.
قاسمی تصریح کرد:ای کاش این اتفاقات رخ نمی داد و این افراد فریب خورده اندکی به خود می آمدند و به نتیجه اعمال خود فکر می کردند.
وی در پایان خاطر نشان ساخت: بسیاری از خانواده ها با اتومبیل خود امرار معاش می کنند و تمام زندگی آنان از جابه جایی مسافر تامین می شود که با یک اقدام خرابکارانه ممکن است تمام هستی این افراد که وسیله نقلیه آنان است ، از میان برود.

منبع : http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=566406
:: برچسب‌ها: انتخابات

نویسنده : دانشجو
تاریخ : ۱۳۸۸/٤/٧