" اتحاد اتحاد اتحاد اتحاد "

مطبوعات هند: آغاز توطئه امپریالیسم به بهانه انتخابات ایران

مطبوعات هند: آغاز توطئه امپریالیسم به بهانه انتخابات ایران

در این مقاله آمده است: منافع این کشورها مربوط به نتایج این انتخابات بود. اما نتیجه انتخابات برعکس خواسته های این کشورها بود.
محمود احمدی نژاد با اکثریت قاطع پیروز شد و میرحسین موسوی که برخوردار از حمایت خارجی بود، با شکست روبرو شد.
میرحسین موسوی نخست وزیر ایران بوده و از نظر فکری نزدیک به محمد خاتمی رئیس جمهور پیشین محسوب می شود و مانند نامبرده خواهان اعمال اصلاحات در نظام کنونی ایران است. این همان خاتمی است که گفته بود که اگر اروپا نسبت به برنامه هسته ای ایران نگرانی داشته باشد این کشور این برنامه را جمع خواهد کرد. یعنی وی منافع آمریکا و اروپا را مهم تر از ایران می دانست.
در ادامه این مقاله آمده است : موسوی نیز دارای همین فکر می باشد و منظور موسوی از "اصلاحات" در واقع پیروی از غرب است. شعارهای اصلاح طلبانه وی نسل جوان ایران را تحت تاثیر قرار داد.
به هرحال مردم غیرتمند و آبرومند ایران ضمن رد شعار " اصلاحات آمریکایی" به نفع انقلاب اسلامی رأی دادند و سربلندی ایران را حفظ نمودند. این انتخابات در واقع رفراندومی در خصوص محبوبیت احمدی نژاد و سیاست او در خصوص ادامه برنامه هسته ای ایران بوده است.
در بخش دیگر این مقاله آمده است: ابلیس های صهیونیستی و صلیبی سیاست جدیدی را علیه کشورهای مسلمان تهیه کرده اند. آنها اول مردم کشورهای مسلمان را از طریق تبلیغات گسترده به دو گروه لیبرال و تندرو تقسیم می کنند و سپس این دو گروه را با یکدیگر درگیر می کنند و از گروه لیبرال که در واقع حامی غرب می باشند حمایت می کنند.
در افغانستان افراد منحرف در برابر طالبان مورد تشویق قرار گرفتند. در عراق مسئله شیعه و سنی مطرح شد. در فلسطین از جنبش فتح در مقابل حماس حمایت کردند و در پاکستان ارتش این کشور در برابر طالبان قرار دارد.
اکنون به منظور اختلاف افکنی در داخل ایران از طریق ایجاد اختلاف بین لیبرال و تندرو، میرحسین موسوی در مقابل احمدی نژاد قرار داده شده است. در حال حاضر ایران در محاصره دشمنان قرار دارد که می خواهند از اختلافات بین رهبران این کشور سوء استفاده نمایند. انتظار می رود رهبران و روحانیون ایران با این وضعیت، هوشمندانه اقدام خواهند کرد.

منبع : خبرگزاری ایرنا

آدرس : http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=573126
:: برچسب‌ها: انتخابات

نویسنده : دانشجو
تاریخ : ۱۳۸۸/٤/۱٢