" اتحاد اتحاد اتحاد اتحاد "

وزیرخارجه انگلیس برای دامن زدن به آشوب ها در تهران، وبلاگ راه انداخت

وزیرخارجه انگلیس برای دامن زدن به آشوب ها در تهران، وبلاگ راه انداخت

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، مرکز جرایم سازمان یافته سایبری سپاه پاسداران در گزارشی اعلام کرد: "دیوید میلیبند" با راه اندازی وبلاگی درباره انتخابات ایران، آشکارا به تحریک تجمع کنندگان، اغتشاش‌ گران و دخالت در امور داخلی ایران می پردازد.
وی در نوشته‌ های خود با پرداختن به وضع ایران ، مردم ایران را به ادامه تجمعات غیرقانونی و درگیری‌های خیابانی تشویق کرده است.
وزیرخارجه انگلیس در این وبلاگ به نوعی ایرانیان خارج از کشور را نیز به پیروی از رفتار تجمع کنندگان داخل ایران و اعتراض به نهادهای دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور تشویق کرده و از آنها خواسته تا نظرات خود را درباره دیدگاه‌های مداخله جویانه خود اعلام کنند.
میلیبند در این وبلاگ سعی کرده تا مردم انگلیس را به نوعی با موضع ضد ایرانی خود تحریک و همراه کند و افکار عمومی را از بحران مالی و بیکاری این کشور متوجه انتخابات ایران کند.
نکته جالب‌تر این وبلاگ اینکه به منظور تحریک مخالفان نظام جمهوری اسلامی ایران، ایران را به تلاش برای دستیابی به سلاح‌های هسته‌ای، نبود دموکراسی و آزادی بیان، مخالفت با آزادیخواهان متهم کرده و به افراد مخالف نظام نیز قول حمایت آشکار داده است.
وزیرخارجه انگلیس در این وبلاگ از مردم انگلیس و ایرانیان خارج از کشور خواسته تا با درج نظرات خود درباره موضوعات مطرح شده موج ضد ایرانی را تقویت و افراد تجمع کننده در داخل ایران را نیز تشویق کنند.
دیوید میلیبند در حالی با این اقدام بر مواضع ضد ایرانی خود تاکید می‌کند که رهبر معظم انقلاب اسلامی با صراحت هشدار دادند که کشورهای انگلیس و آمریکا و برخی دیگر از دول غربی از دخالت در امور داخلی ایران خودداری کنند.

منبع : http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=566507
:: برچسب‌ها: انتخابات

نویسنده : دانشجو
تاریخ : ۱۳۸۸/٤/٧