" اتحاد اتحاد اتحاد اتحاد "

توطئه‌های پنهان و آشکار دشمنان برای براندازی نرم در ایران شکست خورد

توطئه‌های پنهان و آشکار دشمنان برای براندازی نرم در ایران شکست خورد

محمود احمدی‌نژاد در اولین دیدار خود پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری با حضور در وزارت اطلاعات طی سخنانی در جمع وزیر، معاونین، مدیران و کارکنان این وزارتخانه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های این وزارتخانه در پیشگیری، شناسایی و مقابله با عناصر توطئه‌گر داخلی و وابسته به بیگانگان اظهار داشت: وظیفه وزارت اطلاعات در خصوص انتخابات و حوادث پس از آن این است که آسیب شناسی و نقاط ضعف را مشخص نماید.
رییس جمهور با بیان اینکه شان وزارت اطلاعات این است که یک قدم از مسوولین نظام جلوتر باشد، تصریح کرد: وزارت اطلاعات باید جهانی بیاندیشد و رویکردها بایستی متناسب با تراز جهانی باشد.
رئیس‌جمهور انگیزه کارکنان وزارت اطلاعات را انسان هایی الهی و آرمانی دانست و گفت: باور من این است که وزارت اطلاعات یک عبادتگاه، کانون و خاستگاه بهترین، انقلابی‌ترین و باصفاترین یاران امام، رهبری و خط ولایت است.
وی در بخش دیگری از اظهارات خود اصلاح و ساختن ایران و جهان را لازم و ملزوم یکدیگر دانست و اظهار داشت: اساس انقلاب اسلامی ایران از یک طرف بر ایجاد تغییرات بنیادین در مدیریت اندیشه، فرهنگ و نظام ارزشی است و از طرف دیگر ایجاد تغییرات اساسی در معادلات جهان می‌باشد.
احمدی نژاد ماهیت انقلاب اسلامی ایران را شکستن انحصار دو قطبی بودن جهان و اثرگذاری قدرت های نظامی در معادلات سیاسی، انحصار علمی و علوم پیشرفته قدرتهای بزرگ و انحصار تئوریک اداره جهان عنوان کرد و بیان داشت: ما خواهان تعامل با جهان با رویکرد تغییر هستیم و در این راستا باید از همه ظرفیت های دنیا برای شکستن قدرت سلطه جهانی استفاده نماییم.
رئیس‌جمهور با بیان اینکه دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در حقیقت نوعی رفراندوم گفت: ملت ایران در این مسیر پیروز شدند و دشمنان علی‌رغم توطئه های پنهان و آشکاری که جهت براندازی نرم طراحی کرده بودند، شکست خورده و به اهدافشان نرسیدند.
رییس جمهور با اشاره به اهداف دشمنان انقلاب اسلامی در جریان انتخابات اخیر ریاست جمهوری گفت : دشمن به دنبال این است که اقتدار ملت ایران را که با حضور 85 درصدی مردم در انتخابات به دست آمده، تضعیف نماید اما حرکت مثبت و موج دمکراسی‌خواهی که در مردم ایران به وجود آمده ، اگر وارد معادلات سیاسی جهان شود، منافع جبهه استکبار را به مخاطره می اندازد.
:: برچسب‌ها: دکتر محمود احمدی نژاد, ایران

نویسنده : دانشجو
تاریخ : ۱۳۸۸/٤/٩