" اتحاد اتحاد اتحاد اتحاد "

جرمم نصب عکس احمدی‌نژاد روی موتورم بود

جرمم نصب عکس احمدی‌نژاد روی موتورم بود

حسین شمسیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایثار و شهادت باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: در همایش حمایت از محمود احمدی نژاد در مصلای تهران حضور داشتم که در راه برگشت خیابان‌های اطراف مصلای خیلی شلوغ شده بود.
وی ادامه داد: زمانی که بنده در یکی از خیابان‌های اطراف مصلا به دنبال دوستانم می‌گشتم، متوجه شدم که بنزین موتورم تمام شده به همین دلیل مجبور شدم در میان شلوغی بمانم.
این مجروح اغتشاش‌های اخیر تصریح کرد: در آن زمان عکس رئیس جمهوری روی موتورم نصب بود که خودرویی با ضربه شدید مرا به زمین پرتاب کرده و خودرویی دیگر از روی پاهایم عبور ‌کرد، پس از آن جمعی از آشوبگران مرا تا حد مرگ زدند که بیهوش شدم.
شمسیان بیان کرد: بعد از اینکه بیهوش شدم مردم من را به بیمارستان فیروزگر بردند که آنجا به خاطر وضعیت بسیار بد جوابم کردند و با ناامیدی از بیمارستان فیروزگر به بیمارستان شهریار منتقل شدم و به مدت یک هفته در کما بودم.
وی اضافه کرد: متأسفانه این رفتارهای نادرست توسط کسانی انجام می‌شود که دم از قانونگرایی می‌زنند.
این مجروح اغتشاشهای اخیر گفت: ملت ایران همیشه در تمام زمینه‌ها پیروز بودند، هستند و خواهند بود و با اینگونه دسیسه‌ها که از طرف دشمنان اسلام برنامه‌ریزی می‌شود، از اهداف والای خود که همانا ادامه دادن راه امام خمینی (ره) و شهداست، عقب نشینی نخواهند کرد.
:: برچسب‌ها: بد رفتاری های انتخاباتی

نویسنده : دانشجو
تاریخ : ۱۳۸۸/٤/٩