" اتحاد اتحاد اتحاد اتحاد "

بازشماری صندوق‌های رأی در نهبندان هیچ مغایرتی نداشت

بازشماری صندوق‌های رأی در نهبندان هیچ مغایرتی نداشت

غلامرضا پورسلطانی پیش از ظهر امروز در پایان بازشماری 10 درصد صندوق‌های رأی در این شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این بازشماری با حضور رئیس ستاد انتخابات، دبیر ستاد، امام جمعه، اعضای شورای نگهبان، اعضای هیئت بازرسی، اعضای هیئت اجرایی و نماینده محمود احمدی‌نژاد انجام شد.
وی گفت: در این جلسه از تمامی نمایندگان کاندیداهای دهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری دعوت به عمل آمده بود ولی فقط نماینده محمود احمدی‌نژاد حضور پیدا کرد.
فرماندار نهبندان با تأکید بر اینکه انتخابات در نهبندان سالم برگزار شده است، افزود: برخی تحت تأثیر تبلیغات سوء‌دشمن قرار گرفتند و نتیجه انتخابات را زیر سئوال می‌برند از این رو برای همه اعتراضات راه‌های قانونی وجود دارد و تمامی معترضان می‌توانند با داشتن مدرک معتبر به مراجع قانونی مراجعه کنند.
عضو هیئت اجرایی انتخابات نهبندان نیز گفت: بازشماری شش صندوق از ساعت هفت صبح امروز در نهبندان آغاز شد و همانگونه که در برگزاری انتخابات سلامت وجود داشته و آرای ملت نیز درست بوده است امروز با بازشماری این تعداد صندوق در نهبندان دوباره سلامت این امر برای مردم روشن شد.
سیداحمد ذبیحی افزود: به دلیل سالم برگزار شدن انتخابات در 22 خرداد هیچگونه شک و شبهه‌ای برای مردم باقی نمانده است و با بازشماری آرا نیز دیگر کسی حرف برای گفتن ندارد.
نماینده محمود احمدی‌نژاد کاندیدای دهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری نیز در این مورد گفت: بر اساس قرعه‌کشی 10 درصد از صندوق‌های اخذ رأی در شهرستان نهبندان با حضور مسئولان مورد بازشماری قرار گرفت.
عباسعلی رحمان‌پور تصریح کرد: این بازشماری مانند روز رای‌گیری سالم برگزار شد و هیچگونه اعتراضی در این زمینه از طرف ما وجود ندارد و نتیجه آرا را تأیید می‌کنیم.
صندوق شماره 18 روستای ماهانی بخش شوسف، صندوق شماره پنج حسین‌آباد رزاق‌زاده بخش شوسف، صندوق شماره دو دبستان شهید آتشدست بخش شوسف، صندوق شماره 22 خواجه دوچاهی بخش مرکزی، صندوق شماره چهار بخش مرکزی نهبندان و صندوق شماره 29 آتشکده علیا و سفلی و حومه بخش مرکزی در شهرستان نهبندان مورد بازشماری قرار گفت.
:: برچسب‌ها: انتخابات

نویسنده : دانشجو
تاریخ : ۱۳۸۸/٤/۸