" اتحاد اتحاد اتحاد اتحاد "

وزیر اطلاعات : عناصر ضد انقلاب آزاد نخواهند شد

وزیر اطلاعات : عناصر ضد انقلاب آزاد نخواهند شد

حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای ظهر امروز در حاشیه حضور در جلسه شورای اداری استان قم در سخنانی با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی وزارت اطلاعات در زمینه دستگیری کسانی که در ایجاد اغتشاشات پس از اعلام نتایج انتخابات دست داشتند، اظهار داشت: این افراد به سه دسته شامل تصمیم‌گیرندگان، مجریان و عناصر ضدانقلاب تقسیم می‌شوند.
وی تصریح کرد: کسانی که به نحوی در جریان اغتشاشات اخیر در زمینه تصمیم‌گیری نقش داشته بازداشت شده‌اند و این افراد منجر به حضور مردم در خیابان‌ها شده بودند.
وی گفت: کسانی که در بخش تصمیم‌گیری نقش داشته‌اند فعلا در بازداشت هستند تا تکلیف آنها مشخص شود.
وی گفت: برخی از عناصر ضدانقلاب نیز از شرایط به وجود آمده سوء استفاده کرده و اقداماتی را علیه نظام انجام داده بودند که این افراد نیز دستگیر شده و آزاد نخواهند شد.
وزیر اطلاعات گفت: عده‌ای هم مجری برنامه‌های شبکه‌های سازمان ‌یافته بودند که عناصر اصلی این بخش نیز دستگیر شده‌اند و بخشی از مردمی که تحت تاثیر جو ایجاد شده قرار گرفته و توسط پلیس دستگیر شده بودند آزاد شده و افرادی که در این بخش بازداشت شده‌اند نیز به زودی آزاد خواهند شد.
محسنی اژه‌ای گفت: افرادی که منجر به وارد آمدن خسارات به اموال عمومی و شخصی شده‌اند نیز تا زمان مشخص شدن فعالیت و پرداخت غرامت آزاد نخواهند شد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود از همکاری مردم با دستگاه اطلاعاتی کشور تقدیر کرد و گفت: هیچ یک از دستگاه‌ها بدون مشارکت و همکاری مردم نمی‌توانند برنامه‌های خود را به درستی دنبال کنند.
وی با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته در خصوص برخی از موارد خاص در رابطه با برگزاری انتخابات بیان داشت: امروز روز پایان مهلت 5 روزه شورای نگهبان است و اگر مواردی در این زمینه مطرح شود ما موضوع را با جدیت دنبال خواهیم کرد.
:: برچسب‌ها: انتخابات

نویسنده : دانشجو
تاریخ : ۱۳۸۸/٤/۸